Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı – TMO Genel Müdürlüğü

KURUMLARARASI DİYALOĞU GELİŞTİRME TOPLANTISI 

TMO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

16 EKİM 2017

Birliğimizin ana hedeflerinden biri olan “Türk Kamu İşletmeleri arasında işbirliğini sağlamak ve geliştirmek” ilkesi çerçevesinde Birliğimiz üyesi kurum ve kuruluş yöneticilerinin katılımıyla, kurumlararası diyaloğun artırılması, üyelerimiz arasında dayanışma ve güç birliğinin pekiştirilmesine yönelik olarak düzenlemekte olduğumuz “Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı” nın 4.sü 16 Ekim 2017 tarihinde TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) Genel Müdürlüğü’nde  saat 19:00’da gerçekleştirilmiştir.

Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat ŞATIROĞLU açılış konuşmasında, birliğimiz amaçlarından ve faaliyetlerinden bahsederek, özellikle birliğimiz üyesi kurum ve kuruluşlar arasındaki işbirliği ve diyaloğun geliştirilmesinin önemini vurguladı. Daha önce EÜAŞ, TİGEM ve PTT A.Ş. Genel Müdürlüklerinde gerçekleştirdiğimiz toplantıların çok faydalı geçtiğini, bu ve benzeri toplantıların düzenlenmesine devam edileceğini belirtip katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Daha sonra TMO Genel Müdürü İsmail KEMALOĞLU, TMO Genel Müdürlüğü’nün faaliyet alanları ve kurumun mevcut projeleri ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Katılımcıların sorularının cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.