Liderlik ve Yönetim Semineri

Birliğimiz üyesi kurum ve kuruluş yöneticilerinin katılımıyla 18 Şubat 2012 tarihinde “Liderlik ve Yönetim” konulu bir seminer Asya Kızılcahamam Thermal Resort Hotel’de düzenlenmiştir.

Seminerin açılış konuşması Birliğimiz Başkan Vekili Ahmet Fevzi KARAMUSTAFAOĞLU tarafından yapılarak, katılımcılara teşriflerinden dolayı teşekkür edip sözü Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet BARCA hocamıza verdi.

Prof. Dr. Mehmet BARCA “Liderlik ve Yönetim” başlığı adı altında katılımcılara detaylı bir sunum yaparak daha çok kamudaki Liderlik ve Yönetim Stratejileri hakkında bilgiler verdi.

Öğleden sonraki sonuç oturumunda, sayın hocamız katılımcıların sorularını cevaplayarak özellikle kamu sektöründe bu anlamda yaşanan sorunlar ve bu sorunların çözümü için neler yapılabileceği tartışıldı.

Kapanış konuşmasında Birlik Başkan Vekili Ahmet Fevzi KARAMUSTAFAOĞLU, tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür edip, seminerin çok yararlı ve olumlu geçmiş olmasından duyduğu memnuniyeti belirterek bu tür toplantıların devamı için çalışmaların süreceğini söyledi.

Liderlik ve Yönetim Semineri

Yönetim ve Liderlik Teknikleri
İndir