Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı – DHMİ Genel Müdürlüğü

KURUMLARARASI DİYALOĞU GELİŞTİRME TOPLANTISI 

DHMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

5 ŞUBAT 2019

Birliğimizin ana hedeflerinden biri olan “Türk Kamu İşletmeleri arasında işbirliğini sağlamak ve geliştirmek” ilkesi çerçevesinde Birliğimiz üyesi kurum ve kuruluş yöneticilerinin katılımıyla, kurumlararası diyaloğun artırılması, üyelerimiz arasında dayanışma ve güç birliğinin pekiştirilmesine yönelik olarak düzenlemekte olduğumuz “Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı” 5 Şubat 2019 tarihinde DHMİ Genel Müdürlüğü Esenboğa Havalimanı Kongre Merkezi’nde  saat 19:00’da gerçekleştirilmiştir.

Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı ve EÜAŞ Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ açılış konuşmasında, birliğimiz amaçlarından ve faaliyetlerinden bahsederek, kendisinden önceki dönemde düzenlenen ve özellikle birliğimiz üyesi kurum ve kuruluşlar arasındaki işbirliği ve diyaloğun geliştirilmesine önemli katkı sağladığını belirtip, bu toplantıların devam ettirilmesinin önemini anlattıktan sonra, benzer toplantıların düzenlenmesine devam edileceğini belirtip katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Daha sonra DHMİ Genel Müdürümüz Funda OCAK, DHMİ Genel Müdürlüğü’nün faaliyet alanları ve kurumun mevcut projeleri ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Katılımcıların sorularının cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.