Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı – MKE A.Ş. Genel Müdürlüğü

KURUMLARARASI DİYALOĞU GELİŞTİRME TOPLANTISI 

MKE A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

21 ARALIK 2023

 

Birliğimizin ana hedeflerinden biri olan “Türk Kamu İşletmeleri arasında işbirliğini sağlamak ve geliştirmek” ilkesi çerçevesinde Birliğimiz üyesi kurum ve kuruluş yöneticilerinin katılımıyla, kurumlararası diyaloğun artırılması, üyelerimiz arasında dayanışma ve güç birliğinin pekiştirilmesine yönelik olarak düzenlemekte olduğumuz “Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı” 21 Aralık 2023 tarihinde MKE A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde saat 19:30’da gerçekleştirilmiştir.

Toplantı öncesinde MKE A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesindeki Sanayi ve Teknoloji Müzesi ziyaret edilerek müze hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı ve EÜAŞ Genel Müdürü Zafer BENLİ açılış konuşmasında, birliğimiz amaçlarından ve faaliyetlerinden bahsederek, kendisinden önceki dönemde düzenlenen ve özellikle birliğimiz üyesi kurum ve kuruluşlar arasındaki işbirliği ve diyaloğun geliştirilmesine önemli katkı sağladığını belirtip, bu toplantıların devam ettirilmesinin önemini anlattıktan sonra, benzer toplantıların düzenlenmesine devam edileceğini belirtip katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Daha sonra MKE A.Ş. Genel Müdürümüz İlhami ŞAHİN, MKE A.Ş. Genel Müdürlüğü’nün faaliyet alanları, kurumun mevcut projeleri ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Katılımcıların sorularının cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.