Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı – MKE Kurumu Genel Müdürlüğü

KURUMLARARASI DİYALOĞU GELİŞTİRME TOPLANTISI 

MKE KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

21 KASIM 2017

Birliğimizin ana hedeflerinden biri olan “Türk Kamu İşletmeleri arasında işbirliğini sağlamak ve geliştirmek” ilkesi çerçevesinde Birliğimiz üyesi kurum ve kuruluş yöneticilerinin katılımıyla, kurumlararası diyaloğun artırılması, üyelerimiz arasında dayanışma ve güç birliğinin pekiştirilmesine yönelik olarak düzenlemekte olduğumuz “Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı” nın beşincisi 21 Kasım 2017 tarihinde MKE Kurumu (Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu) Genel Müdürlüğü’nde  saat 19:30’da gerçekleştirilmiştir.

Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı ve EÜAŞ Genel Müdürü Nevzat ŞATIROĞLU açılış konuşmasında, birliğimiz amaçlarından ve faaliyetlerinden bahsederek, özellikle birliğimiz üyesi kurum ve kuruluşlar arasındaki işbirliği ve diyaloğun geliştirilmesinin önemini vurguladı. Daha önce EÜAŞ, TİGEM ve PTT A.Ş. ve TMO Genel Müdürlüklerinde gerçekleştirdiğimiz toplantıların çok faydalı geçtiğini, bu ve benzeri toplantıların düzenlenmesine devam edileceğini belirtip katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Daha sonra MKE Kurumu Genel Müdürü Ahmet TAŞKIN, MKE Kurumu Genel Müdürlüğü’nün faaliyet alanları ve kurumun mevcut projeleri ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Katılımcıların sorularının cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.