Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı – TMO Genel Müdürlüğü

KURUMLARARASI DİYALOĞU GELİŞTİRME TOPLANTISI 

TMO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

16 AĞUSTOS 2022

 

Birliğimizin ana hedeflerinden biri olan “Türk Kamu İşletmeleri arasında işbirliğini sağlamak ve geliştirmek” ilkesi çerçevesinde Birliğimiz üyesi kurum ve kuruluş yöneticilerinin katılımıyla, kurumlararası diyaloğun artırılması, üyelerimiz arasında dayanışma ve güç birliğinin pekiştirilmesine yönelik olarak düzenlemekte olduğumuz “Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı” 16 Ağustos 2022 tarihinde TMO Genel Müdürlüğü Güvercinlik Tesisleri’nde saat 18:30’da gerçekleştirilmiştir.

Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı ve EÜAŞ Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ açılış konuşmasında, birliğimiz amaçlarından ve faaliyetlerinden bahsederek, kendisinden önceki dönemde düzenlenen ve özellikle birliğimiz üyesi kurum ve kuruluşlar arasındaki işbirliği ve diyaloğun geliştirilmesine önemli katkı sağladığını belirtip, bu toplantıların devam ettirilmesinin önemini anlattıktan sonra, benzer toplantıların düzenlenmesine devam edileceğini belirtip katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Daha sonra TMO Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, TMO Genel Müdürlüğü’nün faaliyet alanları, kurumun mevcut projeleri ve son dönemde yaşanan küresel hububat krizi ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Katılımcıların sorularının cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.