Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı – TÜRKŞEKER Genel Müdürlüğü

KURUMLARARASI DİYALOĞU GELİŞTİRME TOPLANTISI 

TÜRKŞEKER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

22 OCAK 2020

Birliğimizin ana hedeflerinden biri olan “Türk Kamu İşletmeleri arasında işbirliğini sağlamak ve geliştirmek” ilkesi çerçevesinde Birliğimiz üyesi kurum ve kuruluş yöneticilerinin katılımıyla, kurumlararası diyaloğun artırılması, üyelerimiz arasında dayanışma ve güç birliğinin pekiştirilmesine yönelik olarak düzenlemekte olduğumuz “Kurumlararası Diyaloğu Geliştirme Toplantısı” 22 Ocak 2020 tarihinde TÜRKŞEKER Genel Müdürlüğü Etimesgut Şeker Fabrikaları Yerleşkesi’nde saat 19:00’da gerçekleştirilmiştir.

Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı ve EÜAŞ Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ açılış konuşmasında, birliğimiz amaçlarından ve faaliyetlerinden bahsederek, kendisinden önceki dönemde düzenlenen ve özellikle birliğimiz üyesi kurum ve kuruluşlar arasındaki işbirliği ve diyaloğun geliştirilmesine önemli katkı sağladığını belirtip, bu toplantıların devam ettirilmesinin önemini anlattıktan sonra, benzer toplantıların düzenlenmesine devam edileceğini belirtip katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Daha sonra TÜRKŞEKER Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN, TÜRKŞEKER Genel Müdürlüğü’nün faaliyet alanları ve kurumun mevcut projeleri ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Katılımcıların sorularının cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.